Στέλεχος Πωλήσεων

Η HIVE & o Επαγγελματικός Οδηγός Λάρισας  αναζητoύν στελέχη B2B πωλήσεων για υπηρεσίες Digital Marketing.

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Πωλήσεις στη Λάρισα
  • Ανάπτυξη και διαχείριση πελατολογίου
  • Ενημέρωση της αγοράς για τις νέες υπηρεσίες και προϊόντα
  • Reporting και forecasting πωλήσεων
  • After Sales Service

Επιθυμητά προσόντα:

  • Πτυχίο Digital Marketing ή αντίστοιχη κατάρτιση
  • Δύο έτη προϋπηρεσίας σε πωλήσεις, κατά προτίμηση υπηρεσιών
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ, αγγλικής γλώσσας και βασική χρήση social media
  • Ευχέρεια επικοινωνίας, δυναμικό χαρακτήρα και οργανωτικότητα
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου

Παροχές:

  • Μισθός
  • Bonus παραγωγικότητας
  • Αυτοκίνητο και έξοδα κίνησης
  • Ιδιωτική ασφάλιση

Οι ενδιαφερόμενοι-ες που πιστεύουν, ότι μπορούν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις της θέσης, παρακαλούνται να αποστείλουν τα βιογραφικά τους μέσω email στο hr@thehive.gr.

Post by findigital

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *